Welcome Guest :: Registration :: Login
[ New posts · Members · Forum rules ]
Page 1 of 11
Forum Russian Step By Step » Русская страничка » Кино и музыка, литература и книги » Лучшие русские фильмы
Лучшие русские фильмы
IrinaDate: Thursday, 2012-03-15, 9:10 AM | Message # 1
Group: StudentRR
Status: Offline
Я предлагаю поместить здесь список лучших русских (советских) фильмов, которые можно порекомендовать студентам для просмотра. Иногда студенты высокого уровня у меня спрашивают, что лучше было бы посмотреть, и я могу назвать сразу 10-15, но их же гораздо больше.

В интернете очень часто рекламируются фильмы, которые я бы не стала рекомендовать - море крови, куча костей -просто чернуха.
RSBSDate: Friday, 2012-03-16, 9:14 AM | Message # 2
Group: Admin
Да, это хорошая идея.
Мы создадим такую страничку. biggrin
RSBSDate: Monday, 2012-04-09, 9:50 AM | Message # 3
Group: Admin
Мы создали такую страничку: Other - Best Russian Movies.
Если вы считаете, что какой-то фильм достоин быть в этом списке, то присылайте ваши соображения по этому поводу.
JamesThypeDate: Wednesday, Today, 4:45 AM | Message # 4
Group: Checked
Good morning!

We offer you: search funny video of cricket

Tags:
funny video funny video funny video quit -->most viewed funny video on youtube amazing funny videos little girl 4 wheelers
girls funny short videos 4x4 -->котята приколы видео до слез funny video clips of girls 5t
funny cat videos funny cat videos funny cat videos -->funny videos of people falling 2014 make a funny video pakistani
small baby funny videos in hindi -->funny video 05 nov 2016 by seemanchal express funny videos 2016 girl volleyball
funny videos 2016 girl fails basketball -->comedy video 7 language resume funny video clips online 1040
funny videos of people falling asleep -->приколы с супергероями смешные best girls funny videos 2016
women and dog funny girl and dogs videos 2016 cash -->funny videos of all time 2016 funny dog videos girl plays doctor with dog on couch 78
seven super girls jazzy funny videos of people -->youtube fun exercises for kids american funny videos little girl 1 2
Forum Russian Step By Step » Русская страничка » Кино и музыка, литература и книги » Лучшие русские фильмы
Page 1 of 11
Search: